Hoop Cola

Kto ty jesteś? Polak mały” – mówi w kampanii Hoop Coli czarnoskóry chłopak i skośnooka dziewczyna. Mają do tego takie samo prawo jak warszawiak, krakowiak, Ślązak, Kaszub czy góral, bo tu się urodzili, tu żyją i płacą ZUS. Polska otworzyła się już na innych, nasz naród staje się coraz bardziej „kolorowy“. Niestety nie wszyscy nasi rodacy są otwarci na te zmiany.

 

Na początku 2011 roku wygraliśmy przetarg Hoop Coli. Przygotowaliśmy jeden 30- oraz trzy 15-sekundowe spoty do TV. Kampania prowadzona jest również w stacjach radiowych, w komunikacji miejskiej, w prasie branżowej i na terenie sklepów. Mając na uwadze młody target marki, wyjątkowo dużo działań realizujemy w internecie. Stworzyliśmy specjalną stronę kampanii, przygotowaliśmy wersje spotów do YouTube, „Polak mały“ jest obecny na portalach społecznościowych.

 

Cel reklamy – Hoop Cola ma wpłynąć pozytywnie na Polaków. Mówiąc otwarcie o naszych polskich wadach, na dodatek ustami przedstawicieli mniejszości narodowych, prowokujemy do dyskusji. Fajnie byłoby żyć w kraju otwartym, akceptującym na równych prawach wszystkich swoich obywateli. Niech Polacy wreszcie odkręcą się na innych.

 

26 kwietnia 2012

Kibic mały

20 września 2011

Vinyle

5 sierpnia 2011

Odmieniamy polskość

12 kwietnia 2011

Polak Mały