HBO

Do tej pory polskie HBO emitowało wyłącznie zagraniczne seriale. W końcu jednak nadeszła pora na pierwszą lokalną produkcję. Bez tajemnic to adaptacja amerykańskiego hitu o psychoterapii In Treatment. W polskiej wersji, tak jak w amerykańskiej, zagrała prawdziwa aktorska czołówka: Jerzy Radziwiłowicz, Krystyna Janda, Marcin Dorociński, Ilona Ostrowska, Łukasz Simlat i debiutująca na ekranie Aleksandra Kusio.

 

Kampania promocyjna, zamiast tradycyjnych trailerów, oparła się na specjalnie napisanych spotach, w których bohaterowie emocjonalnie opowiadają o swoich problemach.

 

Kampania telewizyjna była zaledwie początkiem doświadczenia, które chcieliśmy zaproponować widzom serialu. Zamiast zwykłej strony internetowej, umieściliśmy w sieci coś, co wyglądało, jak Pulpit komputera głównego bohatera – terapeuty. Pozwoliliśmy widzom przeglądać zapiski, a tym samym poznawać tejemnice jego i pacjentów. Dodatkowo, na facebookowym fanpage’u codziennie publikowaliśmy konkursy związane z zawartością strony.

 

Przewodni temat serialu – konfrontację z ukrywanymi problemami – wykorzystaliśmy do produkcji virali. Ponad głowami ludzi w miejskim otoczeniu wyświetliliśmy zadziwiająco szczere myśli w formie dymków – a reakcję otoczenia sfilmowaliśmy.

 

 

28 czerwca 2016

HBO wybrało Brain.

9 lutego 2012

HBO – Pulpit

21 września 2011

HBO Bez Tajemnic Zosia

21 września 2011

HBO Bez Tajemnic Andrzej

21 września 2011

HBO Bez Tajemnic Szymon

21 września 2011

HBO Bez Tajemnic Barbara

5 września 2011

HBO Chmurki

10 grudnia 2010

HBO Bez Tajemnic